Новини

Продаж землі: думка українців

Продаж землі: думка українців

Українці не мають однозначної думки відносно введення ринку землі і упродовж декількох років переважно не підтримуютьскасування мораторію на продаж землі.

Як показують результати жовтневого соціологічного опитування*, українці категорично проти вільної купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення у тому числі іноземцям (81%), тоді як згодні на це усього 10% опитаних.

Лояльніше жителі України сприймають можливість вільної купівлі-продажу сільськогосподарських земель виключно громадянами України (47%), хоча і незгодних з цим не на багато менше (40%).

У будь-якому разі більшість українців (69%) погоджуються з тим, що питання про продаж земель сільськогосподарського призначення повинне вирішуватися на всеукраїнському референдумі і тільки 17% опитаних з цим не згодні.

Якби найближчим часом проводився такий референдум, то 81% жителів України прийняли б у ньому участь, не голосували б – 19% опитаних. За продаж землі сільськогосподарського призначення проголосували б 27% усіх жителів країни або 34% тих, що беруть участь в голосуванні. Проти продажу землі сільськогосподарського призначення проголосували б 54% усіх українців або 66% тих, що беруть участь в голосуванні.

*Опитування проводилося у період з 25 жовтня по 5 листопада 2019 року. Опитаний 2001 респондент у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує населення України за статтю, віком, типом населеного пункту і регіоном проживання (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, і м. Севастополь). Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-2,2%.

По матеріалам R&B Group

+38 (095) 925-7777